Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Władysława Jagiełły 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i prowadzenie lzajęć z języka angielskiego. Kontakt: telefon: 531-372-350, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 15

Wynagrodzenie brutto: od 40 do 70 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: BEE SZKOŁA JĘZYKOWA MAJA MIERZWIŃSKA

Adres: Władysława Jagiełły 15, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV