Lekka praca na produkcji

Brwinów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Obowiązki:
• praca przy bezpośredniej produkcji po wstępnych szkoleniach stanowiskowych
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu
Wymagania:
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PRACA DO PRZYUCZENIA
• sprawność fizyczna
• gotowość do pracy w systemie 2 - zmianowym
• odpowiedzialność i sumienność
• mile widziane doświadczenie w pracach technicznych
Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
• przeszkolenie od podstaw pod opieką doświadczonego pracownika
• zmianowy system pracy
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku

• podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez system szkoleń
• atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, kart sportowych