KUCHARZ

Polkowice
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11 - Lutego 18, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1. Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowaniu według niego posiłków. 2. Pobieranie produktów spożywczych z magazynu w ilościach przewidzianych recepturą i odpowiednie zabezpieczenie ich przed użyciem. 3. Przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni i nadzór nad jej wykonaniem 4. Przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno-sanitarnych, dyscypliny pracy, BHP i p.poz. 5. Ścisłe przestrzeganie receptury przygotowywanych posiłków. 6. Właściwe porcjowanie posiłków zgodnie z normami żywienia. 7. Dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach, 8.Uczestniczenie w planowaniu zakupów dotyczących wyposażenia kuchni. 9. Przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: +wysługa lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność, zdyscyplinowanie mile widziany staż pracy, umiejętność obsługi sprzętu gastronomicznego, znajomość zasad przechowywania żywności mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczko"

Adres: 11 - Lutego 18, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Cv, podanie, dyplom potwerdzający kwalifikacje