KUCHARZ

Burg (Spreewald)
Oferta opublikowana04.09.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kurfürstendamm 9, 03096 Burg (Spreewald), Niemcy

Zakres obowiązków: Kuchnia a'la carte, przygotowywanie i wydawanie posiłków

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 05.09.2023

Wymagania konieczne

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole - Elastyczność, motywacja do pracyoraz odporoność na stres - Doświadczenie będzie dodatkowym atutem - Podstawowa znajomość j. niemieckiego - Prawo jazdy kat. B - Własny samochód

Pracodawca

Nazwa: Barfußpark Gasthaus & Pension am Kurfürstendamm KG

Adres: Telefon: +49 35603 755233 E-mail: Aplikuj Gasthaus & Pension am Kurfürstendamm KG Pani Susanne Fiedermann Kurfürstendamm 9 03096 Burg (Spreewald)

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV (najlepiej ze zdjęciem, numerem telefonu/adresem e-mail)