Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza 6, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw zgodnie z procedurą, wytycznymi i HACCP. Sporządzenie inwentur. Praca na systemie gastronomicznym. Utrzymanie porządku w miejsu i na stanowisku pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pierwsza umowa zlecenie - 3 miesiące, docelowo kolejna umowa na czas nieokreślony. Wykształcenie zasadnicze zawodowe - gastronomiczne lub zatrudnienie w oparciu o doświadczenie min. 2 lata. Książeczka / aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne. Przygotowywanie potraw na restaurację, bankiety, eventy. Dodatkowe uzgodnienia: posiłki pracownicze, możliwość zakwaterowania dla osób spoza powiatu aleksandrowskiego.

Pracodawca

Nazwa: AMR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Mickiewicza 6, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny