KUCHARZ

Löbau
Oferta opublikowana04.11.2022
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Elisenstraße 1, D-02708 Löbau, Niemcy

Zakres obowiązków: Praca w kuchni w restauracji hotelowej. Przygotowywanie potraw wg receptur. Tradycyjna kuchnia niemiecka z nowoczesnymi modyfikacjami. Dania bufetowe. Przygotowywania dań z karty dla gości.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 12 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 07.11.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Języki: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: • Wykształcenie: kierunkowe w branży gastronomicznej • Doświadczenie zawodowe: wymagane • Znajomość języków: niemiecki – min. podstawy (A1) • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność

Pracodawca

Nazwa: Hotel Stadt Löbau

Adres: Sascha Ehlert Hotel Stadt Löbau Pan Ehlert Elisenstrasse 1 02708 Loebau +49 3585 861830 Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, załączniki