Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca KUCHARZ

ikona Łeba
ikona Dodano: 19.06.2022
ikona 4000 - 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nadmorska 11, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i wydawanie posiłków; godziny pracy: 8-20

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 10.10.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; umiejętność przygotowywania i porcjowania potraw, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy; w przypadku kandydata z Ukrainy mile widziana znajomość języka polskiego

Pracodawca

Nazwa: KZZG w Polsce OŚRODEK PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ "GÓRNIK" ŁEBA

Adres: Nadmorska 11, 84-360 Łeba, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak

KUCHARZ
ikonaŁeba
KZZG w Polsce OŚRODEK PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ "GÓRNIK" ŁEBA