Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hotelowa 1, 95-082 Przygoń, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: przygotowywanie dań zgodnie z recepturami i wzorcami dbałość o walory odżywcze, estetyczne chęć rozwoju i pracy. [Umowa zlecenie] : 2 LATA praca na dwie zmiany (do ustalenia) w godz. 8-22 od pn-pt, również w dni wolne ( do ustalenia) oferta Oferta pracy jest również dla osoby z Ukrainy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: KOLUMNA PARK SP. Z O.O.

Adres: Hotelowa 1, 95-082 Przygoń, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv