KSIĘGOWY/STARSZY KSIĘGOWY

Kraków
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prądnicka 76, 31-202 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Księgowanie wyciągów bankowych dot. rachunku subkonto dochodów budżetowych. Naliczanie odsetek od nieregulowanych w terminie należności. Sporządzanie i wysyłanie do kontrahentów potwierdzeń sald należności. Sporządzanie sprawozdań budżetowych Rb23, Rb27, RbN. Księgowanie odpisów aktualizujących należności. Terminowe odprowadzanie dochodów budżetowych na rachunek budżetu państwa. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 6200 zł brutto + stażowe + premia 5%.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Data zakończenia: 30.09.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/finanse

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość MS Office, dobra organizacja czasu pracy

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie na stanowisko księgowego - średnie, na stanowisko starszego księgowego - wyższe. Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w jednostce sektora finansów publicznych. Znajomość zagadnień finansowo - księgowych oraz ustawy o rachunkowości i finansach publicznych. Mile widziane: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE

Adres: Prądnicka 76, 31-202 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .