KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Skierniewice
Oferta opublikowana23.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jagielońskiej 29, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości Rodzinnych Ogrodów Działkowych, prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w oparciu o przyjętą w PZD politykę rachunkowości i zakładowy plan kont, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD. prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej Rodzinnych Ogrodów Działkowych (umowy cywilno-prawne), sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia: prowadzenie pełnej księgowości Rodzinnych Ogrodów Działkowych, prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w oparciu o przyjętą w PZD politykę rachunkowości i zakładowy plan kont, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD. prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej Rodzinnych Ogrodów Działkowych (umowy cywilno-prawne), sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: znajomość programu MICROSOFT OFFICE, znajomość programów komputerowych, obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : komunikatywnośc [Inne] : wykształcenie minimum średnie + doświadczenie w księgowaniu, najlepiej ekonomiczne, mile widziane wyższe w zakresie finansów i rachunkowości, znajomość przepisów podatkowych- podatek dochodowy od osób fizycznych, znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, bardzo dobrej organizacji pracy, gotowości szybkiego podjęcia pracy od 01.03.2022. Docelowo przewidywane jest 3/4 etatu.

Pracodawca

Nazwa: POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW STOWARZYSZENIE OGRODOWE W WARSZAWIE OKRĘG ŁÓDZKI W ŁODZI

Adres: Jagiellońska 29, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.