KSIĘGOWA/Y

Łódź
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - sprawdzanie poprawności przysłanych przez spółkę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym - ewidencja i księgowanie zdarzeń gospodarczych w przypisanym obszarze oraz uzgadnianie sald - weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych pod kątem rachunkowym - prowadzenie wymaganej ewidencji podatkowej w przypisanym obszarze - wsparcie obsługi audytów wewnętrznych i zewnętrznych - obsługa klienta w zakresie jego podstawowych potrzeb informacyjnych - godziny pracy: między 7, a 17 - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 800 PLN

Opis wynagrodzenia: (w zależności od doświadczenia)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe: 3 miesiące na podobnym stanowisku podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, finansów mile widziana znajomość prawa podatkowego i bilansowego

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie