Koordynator usług sprzątania

Gdynia
Oferta opublikowana23.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora usług sprzątania.

Zakres zadań:
  • bieżące terenowe kontrolowanie pracowników na terenie Trójmiasta,
  • wykonywanie zadań zleconych przez biuro,
  • dostarczanie chemii,
  • kontakt bezpośredni z klientem

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Gotowość do pracy w trybie II-zmianowym,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę; dokładność i skrupulatność,
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy z zespołem,
  • Umiejętność zarządzaniem małym zespołem,
  • Umiejętność poszukiwania pracowników na stanowisko utrzymania czystości,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:
  • Samochód służbowy,
  • Telefon służbowy,
  • Możliwość poszerzania i rozwijania własnych kompetencji,
  • Umowę zlecenie lub kontrakt B2B,
  • Miła atmosfera w pracy,
  • Wdrożenie w wykonywane zadania

Zachęcamy do wysyłania CV na adres mailowy naszej firmy: Aplikuj oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 531751... .

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez MS Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 2/2, 81-521 Gdynia, na potrzeby rekrutacji. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest MS Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 2/2, 81-521 Gdynia.