KOORDYNATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Zamość
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: B. Prusa 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej, przygotowywanie, we współpracy z asystentem rodziny i odpowiednio rodziną zastępczą planu pomocy dziecku, pomoc rodzinom zastępczym w nawiązaniu wzajemnego kontaktu, zapewnienie rodzinom zastępczym dostępu do specjalistycznejpomocy dla dzieci w tym psychologicznej, reedukacyjnej, rehabilitacyjnej, udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastępczej, przedstawienie corocznego sprawozdania z efektów pracy organizatorowi rodzinnej pieczy zastępczej, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie pracy z dziećmi lub rodziną w szczególności przez udział w szkoleniach i samokształceniu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole , umiejętność obsługi komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub wykształcenie wyższ na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną lub co najmniej roczne doświadczenie jako rodzina zastępcza lub prowadzący rodzinny dom dziecka. Umiejętność analizy problemów i poprawnego wyciągania wniosków. Doświadczenie zawodowe w pracy z dzieckiem i rodziną. Znajomość przepisów z zakresu ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, ustawy Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz ustawy o pomocy społeczej.

Pracodawca

Nazwa: ORGANIZATOR PIECZY ZASTĘPCZEJ I WSPIERANIA RODZINY W ZAMOŚCIU

Adres: B. Prusa 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV