Koordynator ds. projektów

Gdańsk
Oferta opublikowana06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Agencja Pracy w Gdańsku zatrudni pracownika na stanowisku Koordynatora, którego zadaniem będzie kompleksowe koordynowanie projektów, w które zaangażowana jest Agencja.
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie własnych projektów
  • zarządzanie zespołem ludzi, w tym m.in. planowanie i organizacja pracy, wyznaczanie celów, motywowanie, rozwój oraz wsparcie w realizacji codziennych zadań
  • dbanie o wysoki standard i jakoś świadczonych usług
  • inicjowanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań dla poprawy efektywności i jakości pracy zespołu.
  • kontakt z klientem, rozpoznawanie jego potrzeb i umiejętność przełożenia ich na konkretne rozwiązania biznesów
  • raportowanie działań i efektów pracy
Nasze wymagania:
  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość standardów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obszarze HR
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność inicjowania i wdrażania rozwiązań
  • samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • znajomość języka angielskiego, rosyjskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy typu B.
Oferujemy:
  • realny wpływ na procesy i standardy realizowane w firmie
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności
  • niezbędne do pracy narzędzia: telefon, laptop, samochód służbowy