Kontroler/ka jakości

Raszyn
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Opis oferty pracy

Stanowisko: Kontroler/ka jakości
Miejsce pracy: Firma Verkline - branża motorsport (Pruszkowska 71, 05-090 Raszyn)
W związku ze zwiększającym się portfolio produktów wymagających kontroli jakości poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera jakości.

Osoba na stanowisku Kontrolera jakości będzie odpowiedzialna za:
* bieżącą kontrolę jakości w procesie produkcyjnym (wymagana umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi takich jak: suwmiarka, mikromierz, średnicówka)
* prowadzenie dokumentacji pomiarowej
* aktualizowanie oraz tworzenie instrukcji kontroli

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowa o pracę
- praca od poniedziałku do piątku (docelowo dwie zmiany)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:
- Pomiary elementów spawanych
- Pomiary elementów frezowanych i toczonych
- Bieżąca/wyrywkowa kontrola wizualna części na produkcji CNC
- Nadzór jakościowy nad procesem produkcyjnym
- Ciągła współpraca z innymi działami produkcji
- Wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługą działu.

Wymagamy:
-doświadczenia na stanowisku w dziale kontroli jakości
-dokładności i sumienności podczas kontroli detali
-znajomości rysunku technicznego (podstawy GD&T)
-biegłości w obsłudze komputera (Microsoft office)
-kreatywności i umiejętności radzenia sobie z występującymi problemami jakościowymi w procesie produkcyjnym
-dużej chęci do pracy, rozwoju i pozytywnego nastawienia

Prosimy o nadsyłanie CV na adres @ oraz UZASADNIENIA, dlaczego właśnie Tobie powinniśmy zaproponować współpracę.
Rozpatrzymy nadesłane zgłoszenia i będziemy kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
W celu uzyskania dodatkowych informacji:
Numer telefonu: 784 - pokaż numer telefonu - kontakt tylko w godzinach (10:00-15:00).