Praca KONTROLER JAKOŚCI POŁĄCZEŃ SPAWANYCH

Dodano: 18.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3200 - 4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hutnicza 1, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: 1. Realizacja procedur związanych z kontrolą jakości. 2. Kontrola jakości, półproduktów oraz wyrobów gotowych. 3. Kontrola pierwszej sztuki i międzyoperacyjna potwierdzona w przewodniku. 4. Wystawianie dokumentów PZ do przewodnika. 5. Prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej. 6. Znaczenie wyrobów niezgodnych. 7. Kontrola wyrobów po kooperacji. 8. Wdrażanie działań mających na celu eliminację reklamacji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 4 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.11.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Kontroler jakości połączeń spawanych

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie lub zawodowe oraz min. 1 rok doświadczenia zawodowego.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Fabryka Maszyn Leżajsk Sp. z o.o.

Adres: Osiedle Niewiadów 49I/J, 97-225 Ujazd, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplikacyjne Wymagania dodatkowe: 1. Biegła obsługa narzędzi kontrolno - pomiarowych. 2. Dobra znajomość rysunku technicznego. 3. Umiejętność definiowania problemów znajdowania rozwiązań. 4. Wysoka motywacja do pracy. 5. Dokładność samodzielność.