KONTROLER JAKOŚCI

Dęblin
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stawska 231, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: 1. Kontrola jakości surowca dostarczonego do zakładu. 2. Kontrola w toku produkcji w wyznaczonych punktach procesu technologicznego. 3. Znajomość wykonywania badań laboratoryjnych przewidzianych normami dla półfabrykatów, wyrobów gotowych, surowca, środków pomocniczych, materiałów spożywczych oraz opakowań. 4. Przygotowywanie odczynników, roztworów do wykonywania analiz laboratoryjnych. 5. Sprawdzanie i wzorcowanie przyrządów kontrolno-pomiarowych w laboratorium. 6. Atestowanie towarów przygotowywanych do wysyłek i wyrywkowa kontrola wysyłek. 7. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej jakości. 8. Prowadzenie innych spraw powierzonych przez Dyrektora Zakładu i Kierownika Laboratorium mieszczących się w profilu działalności laboratorium. 9. Przestrzeganie tajemnicy służbowej, regulaminu pracy i dyscypliny oraz Zarządzeń Dyrektora Zakładu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 26 do 28 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Technik technologii żywności

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Technologia żywności

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowane jest posiadanie: - dyplomu potwierdzającego kwalifikacje pełne w zawodach pokrewnych (szkolnych): technik technologii żywności, technik przetwórstwa mleczarskiego lub technik kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności, - świadectw potwierdzających kwalifikacje cząstkowe: TG.02 Produkcja wyrobów spożywczych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń, TG.17 Organizacja i nadzorowanie produkcji wyrobów spożywczych, TG.18 Organizacja i nadzorowanie produkcji wyrobów mleczarskich, TG.XX Produkcja i dystrybucja wyrobów spożywczych, TG.YY Badanie jakości i zapewnienie bezpieczeństwa żywności, Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca

Nazwa: Allmiz Sp. z o.o.

Adres: Stawska 231, 08-530 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV