KONSTRUKTOR MASZYN/TECHNOLOG (MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA)

Dobrzyca
Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dobrzyca, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Projektowanie maszyn i części do nich w programie Solidworks, przygotowywanie dokumentacji technicznej, opracowywanie technologii wykonywania swoich projektów, sporządzanie list materiałowych do prowadzonych projektów, nadzór nad prowadzonymi projektami, bezpośrednia komunikacja z pracownikami produkcyjnymi, kontrola jakości prowadzonych projektów, przygotowywanie instrukcji obsługi dla projektowanych maszyn.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 5 800

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od umiejętności, premie uznaniowe i okolicznościowe

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądne

Uprawnienia: oprogramowanie Solidworks lub inne oprogramowania do modelowania 3d (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania dodatkowe

Języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dla osób bez doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP