KONSTRUKTOR

Paczków
Oferta opublikowana15.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Realizacja projektów, prowadzenie dokumentacji technicznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + PREMIA + DODATEK ZA DOJAZDY (W ZALEŻNOŚCI OD ODLEGŁOŚCI)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczny, budowa maszyn), doświadczenie w przemyśle maszynowym mile widziane; biegłość w posługiwaniu się pakietem Microsoft Office, znajomość oprogramowania specjalistycznego Autocad (preferowany Autodesk Inwentor); umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie; orientacja na wymagania klienta.

Pracodawca

Nazwa: "FAMAD" FABRYKA MASZYN I URĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH SP. Z O. O.

Adres: WOJSKA POLSKIEGO 28, 48-370 Paczków, powiat: nyski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV