KONSERWATOR - WOŹNY

Nekla
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szczepańskiego 7, 62-330 Nekla, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie drobnych, bieżących prac konserwatorskich i remontowych w szkole i na jej terenie. 2. Usuwanie zagrożeń mogących mieć wpływ na biezpieczeństwo uczniów oraz zabezpieczenie majątku szkoły. 3. Nadzorowanie osób korzystających z pomieszczeń sportowych zgodnie z regulaminem. 4. Dostaraczanie dokumentacji do urzędów w Nekli. 5. Usuwanie awarii sprzętu w miarę możliwości. 6. Inne: prace gospodarcze według potrzeb szkoły w ramach obowiązującego czasu pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia + dodatek za wysługę

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Spełnia warunki zdrowotne niezbędnie do wykonywania zawodu. 2. Ma pełną zdolnośść do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych. 3. Przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne. 4. Kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie. Dodatkowe wymagania: 1. Dyspozyscyjność. 2. Umiejętność pracy w zespole. 3. Rzetelność. 4. Uczciwość.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI

Adres: Szczepańskiego 7, 62-330 Nekla, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny Brak przeciwskazań do wykonywanej pracy, kserokopie świadectw pracy, inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przesępstwo ścigane z oskarżenia publiznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.