KIEROWNIK KLUBU SENIOR+

Gardna Wielka
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Kierowanie, prowadzenie i nadzór nad bieżącą działalnością Klubu Senior+ 2. Realizacja programu działalności Klubu Senior+. 3. Prowadzenie dokumentacji Klubu w szczególności: regulaminy, listy obecności, dokumentacja uczestników klubu oraz osób prowadzących zajęcia oraz jej właściwe przechowywanie 4. Ustalanie i realizacja rocznego budżetu Klubu Senior+. 5. Odpowiedzialność za powierzony majątek. 6. Koordynowanie spotkań i zajęć dla seniorów. 7. Sporządzanie sprawozdań i rozliczeń finansowych Klubu Senior+ .] Typ pracy: hybrydowa; Miejsce wykonywania pracy: a. Klub Senior+ w Stojcinie w wymiarze 20 godzin tygodniowo b. Klub Senior+ w Gardnie Wielkiej w wymiarze 20 godzin tygodniowo

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Posiadanie co najmniej 3 letniego stażu pracy w pomocy społecznej. Posiadanie specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej zgodnie z art. 122 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, Znajomość przepisów: - ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym, - ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych, - ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 roku

Pracodawca

Nazwa: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SMOŁDZINIE Z SIEDZIBĄ W GARDNIE WIELKIEJ

Adres: Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty: https://epuapgopssmoldzino.ssdip.bip.gov.pl/nabory/vi-ogloszenie-o-poszukiwaniu-kierownika-klubu-senior.html