Oferta opublikowana29.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym i zatrudni od zaraz doświadczonego kierownika robót drogowych. Do zakresu obowiązków należy nadzorowanie brygad (w tym podwykonawczych), pilnowanie terminowości oraz jakości na realizowanych budowach, rozliczanie materiałów na poszczególnych budowach, kontrola czasu pracy ludzi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia, przynajmniej pięcioletnie doświadczenie przy pracach drogowych.

Pracodawca

Nazwa: INFRASTRUKTURA BUD-59 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Suwalna 6/8, 05-119 Łajski, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV