KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Reguły
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ALEJE JEROZOLIMSKIE 337A, 05-816 Reguły, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: PRZEWÓZ OSÓB SAMOCHODEM OSOBOWYM

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 554 PLN

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Data zakończenia: 24.04.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW: JĘZYK ALBAŃSKI (POZIOM A1) LUB JĘZYK GRUZIŃSKI (POZIOM A1) LUB JĘZYK ANGIELSKI (POZIOM A1) LUB JĘZYK MOŁDAWSKI (POZIOM A1). Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: TOP TAXI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ALEJE JEROZOLIMSKIE 337A, 05-816 Reguły, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: uzbecki, rosyjski, turecki, angielski

Wymagane dokumenty: Brak danych.