KIEROWCA MECHANIK/KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Wrocław
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szczecińska, 54-517 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - Załadunek towaru na auto, - Dostawa towaru do klienta, - Rozładunek towaru u klienta, - Sporadycznie pomoc we wniesieniu towaru, - Dbanie o porządek na placu, - Wykonywanie drobnych napraw aut, - Przygotowywanie zamówień dla klientów. 1/2 etatu. Oferta dostępna w sali F. Kontakt z pracodawcą - tel.: 579 529 259, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Kierowca mechanik* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy: minimum rok, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C, obsługa paleciaka elektrycznego/spalinowego, obsługa aut typu wywrot, winda, mechanika pojazdowa, chęci do pracy, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, kultura osobista

Pracodawca

Nazwa: GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Ścinawska 20, 53-629 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -