KIEROWCA - MECHANIK

Jamnice
Oferta opublikowana02.06.2022
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jamnice, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa i naprawa bieżącej eksploatacji aut i naczep, serwisowanie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.06.2022

Data zakończenia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, zawodowe lub średnie, znajomość obsługi pojazdu, chęci do pracy. Oferta w ramach programu PO WER V Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kaliskim (V)

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Informacja w sprawie oferty pracy dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Kalisz.