Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Poszukujemy Zaangażowanego w powierzone obowiązki Kierowcy dla Pralni Przemysłowej.
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za rozwożenie asortymentu pralniczego do klientów Biznesowych.
Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem. To nic nie kosztuje. Sprawdź kim jesteśmy i Zmień pracę na lepszą.
Miejsce pracy: Gdynia (dzielnica Chylonia)
Tryb pracy: Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu (praca 5 dni w tygodniu)
Wymiar godzinowy: Pełny Etat

Zakres obowiązków:
załadowanie wózków transportowych z praniem na samochód dostawczy oraz rozładunek po przebytej trasie;
przejazd trasy zgodnie z procesami obowiązującymi w zakładzie pralniczym i wymogami klientów.
Rozwożenie prania do klientów na terenie Trójmiasta i okolic;
Prowadzenie ewidencji rozwożonego prania,
Możliwa komunikacja z klientami;
Opieka nad powierzonym samochodem;

Wymagania:
Bardzo dobra umiejętność kierowania samochodem dostawczym do 3,5 t poparta doświadczeniem;
Dobra znajomość topografii Trójmiasta;
Bardzo dobre zdrowie i ogólna wydolność fizyczna;
Zaangażowanie i Energiczność w wypełnianiu powierzonych obowiązków;
Komunikatywność i Wysoka kultura osobista;
Dokładność, staranność i uczciwość;
Gotowość do długoterminowej współpracy;
Bardzo dobra znajomość języka polskiego;
NIEKARALNOŚĆ i nieposzlakowana przeszłość ;
Dodatkowym Atutem będzie:
Doświadczenie pracy w pralni;
Prawo jazdy kat. C

Oferujemy:
Stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem;
Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;
Stałe wynagrodzenie, zależne od umiejętności i zaangażowania;
Szkolenie;
Miłą atmosferę pracy;
Pracę na nowoczesnym sprzęcie z wykwalifikowaną kadrą;

Zainteresowane pracą osoby prosimy o wysyłanie CV wysyłając zgłoszenie na tym portalu w temacie wiadomości wpisując Kierowca.
Po zapoznaniu się z Państwa aplikacją skontaktujemy się w celu umówienia spotkania.