Kierowca do przewozu osób niepełnosprawnych.

Gdańsk
Oferta opublikowana02.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółka z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca do przewozu osób niepełnosprawnych.
Opis stanowiska:
  • przewóz osób niepełnosprawnych,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • dbanie o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Informacje dotyczące zatrudnienia:
  • umowa o pracę,
  • praca na terenie Gdańska (siedziba przy ul. 3 Maja 12),
  • praca w różnych godzinach.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zaświadczenie o niekaralności (wymóg konieczny),
  • sumienność, uczciwość, dobre podejście do osób niepełnosprawnych,
  • mile widziane doświadczenie,
  • mile widziani emeryci, renciści.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zgody na adres: Aplikuj

Klauzula informacyjna RODO dla celów rekrutacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.pks.gdansk.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,