Kierowca C E bez doświadczenia

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana20.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym "jedzie" z duchem postępu i potrzeb Kierowców.

Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was.

Aktualnie Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E BEZ DOŚWIADCZENIA
Po więcej szczegółów zadzwoń do mnie pod nr 539991...
Centralna siedziba firmy:
Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)
Oferujemy:
  • Gwarantujemy także wynagrodzenie 5060 zł na rękę miesięcznie (czas szkolenia nie dłuższy niż 2 miesiące)
  • Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie na trasach międzynarodowych
  • Szkolisz się pracując międzynarodowo
  • Pracujesz 23 dni w miesiącu
A po szkoleniu:
  • Najwyższe stawki w Polsce
  • Dodatek dla doświadczonych kierowców!
  • Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki!
Twoje zadania:
  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów na terenie UE
  • holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie