Kelner/kelnerka

Oświęcim
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Praca sezonowa w restauracji hotelowej ,,Imperiale" w Oświęcimiu- zatrudni kelnera/kelnerkę- możliwość zatrudnienia na etat po okresie próbnym.

Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- naszym głównym klientem jest turysta :)
Praca w systemie zmianowym w godzinach 6.00 -15.00 oraz 12.00-22.00
Grafik ustalany jest do zaplanowanych rezerwacji w danym miesiącu.

Oferujemy elastyczny grafik, stabilną pracę w oparciu o umowę w młodym, energicznym zespole.

Pamiętaj, że kelner / kelnerka jest wizytówką miejsca, w którym pracujesz:)

Obowiązki:
zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,
przyjmowanie zamówień,
doradzanie gościom w wyborze potraw oraz informowanie ich o sposobie przygotowania,
znajomość obowiązującego menu oraz promocji,
utrzymywanie porządku oraz dbałość o estetykę i czystość miejsca pracy,
współpraca z pozostałymi działami,
zapewnienie dobrej komunikacji na linii kuchnia – kelner / kelnerka,
przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny,
dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

wymagania i umiejętności:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
gotowość do pracy w systemie zmianowym także w weekendy oraz święta,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
pozytywne nastawienie do ludzi,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność,
opanowanie oraz umiejętność pracy w warunkach stresowych,
odpowiedzialność za swoje stanowisko pracy,
sumienność, zaangażowanie i entuzjazm,
kreatywność oraz dbałość o szczegóły,
wysoka kultura osobista,
znajomość zasad savoir-vivre,
chęci do nauki

Zapraszamy do kontaktu