Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek Zygmunta Augusta 15/3, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: - dbanie o czystość stolików i sali oraz odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców), - witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika, - podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego, - przyjmowanie zamówień od klientów, - przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów, - zabieranie zbędnych naczyń ze stołu, - przekazywanie klientom rachunku, a także przyjmowanie zapłaty.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: RESTAURACJA & PUB "KORONA" BARTOSZ KAMIŃSKI

Adres: Rynek Zygmunta Augusta 15/3, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.