KELNER

Świeradów-Zdrój
Oferta opublikowana14.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - kompleksowa obsługa klienta w restauracji - dokumentacja sprzedaży i rozliczenia kelnerskie - przygotowanie sali konsumpcyjnej - udzielanie konsumentom informacji dot. jadłospisów, wartości odżywczych potraw i technologii ich przyrządzania, - doradzanie konsumentom odpowiedniego asortymentu potraw i napojów w zależności od wymagań dietetycznych, przyzwyczajeń i specyfiki kuchni - przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich - pobieranie potraw i napojów z kuchni oraz ocenianie ich dekoracji i estetyki - obsługiwanie maszyn i urządzeń w części handlowej - przestrzeganie zasad BHP, p.poż. i sanitarno-higienicznych

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Lwówecka 10, 59-800 Lubań, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie do odbycia stażu. Miejsce przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej: Restauracja Cynamonowy Słoń, ul. Sienkiewicza 6A, 59-850 Świeradów Zdrój Data i godzina zgłoszenia się na rozmowę kwalifikacyjną: po uprzednim kontakcie telefonicznym, Kaja Pachulska tel. 500 523 051 Okres stażu: 4 m-ce Dni i godziny odbywania stażu: poniedziałek - piątek godz. 14:00-22:00 Nr oferty: OfPr/24/0217 Nr wniosku: WnSTAZ/24/0043 Źródło finansowania stażu: FEDS Deklaracja zatrudnienia: 1 m-c, umowa zlecenie