Kasjer / sprzedawca

Gdynia
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Zatrudnimy chętne osoby do pracy w sklepie Intermarche w Gdyni na stanowisko:
  • Kasjer - sprzedawca
Jest to praca w systemie zmianowym. Dwie podstawowe zmiany 6-14 i 13.30-21.30.
Nie ma możliwości pracy tylko na jedną zmianę!

Zakres obowiązków:
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wykładanie towaru na półki sklepowe,
  • dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • pilnowanie terminów przydatności,
  • wymiana cen.
Wymagania:
  • chęć do pracy,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność,
  • uczciwość,
  • umiejętności pracy w zespole i dostosowania się do obowiązujących zasad,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
Oferujemy:
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • comiesięczne grafiki,
  • premia za brak spóźnień 100zł netto
  • premia za brak absencji 100zł netto
  • premie uznaniowe do 1000zł dla najbardziej zaangażowanych pracowników.
  • bony świąteczne.
Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą
prosimy o przesłanie cv