Kancelaria Radcowska zatrudni prawnika/studenta prawa

Poznań / Grunwald
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Artura Walkowiaka z siedzibą w Poznaniu poszukuje prawnika do stałej współpracy przy bieżącej obsłudze Kancelarii oraz postępowań upadłościowych.

Oferta skierowania studentów prawa, absolwentów i aplikantów aplikacji radcowskiej. Zasady współpracy do uzgodnienia.

Wymagania:
-znajomość procedury cywilnej,
-zainteresowanie prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym,
-umiejętności komunikacyjne, zdolność analitycznego i logicznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy,
-dyspozycyjność, odpowiedzialność i dokładność,
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
- prace administracyjno-biurowe, związane z funkcjonowaniem sekretariatu Kancelarii,
- prowadzenie kalendarza Kancelarii, kontrola terminów sądowych,
- kontakt z Sądami, Instytucjami oraz Klientami Kancelarii,
- sporządzenie projektów pism oraz umów,
- wspomaganie czynności syndyków działających w Kancelarii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Artura Walkowiaka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Artur Walkowiak – Radca Prawny (ADO) na adres e –mail: @ w temacie wpisując: "PRAWNIK"