INŻYNIER ELEKTRYK

Nysa
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 11 251 do 14 185 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane uprawnienia pomiarowe), wiedza z zakresu aktualnych norm i dyrektyw na terenie UE, wiedza z zakresu elektryki (wzory, dobór kabli, dobór zabezpieczeń, wykonywanie obliczeń elektrycznych itp.), wiedza branżowa z zakresu aparatów, instalacji i rozdzielnic elektrycznych oferowanych przez wiodące firmy.

Pracodawca

Nazwa: DELWRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SEWASTOPOLSKA 2, 51-203 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV