INŻYNIER DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Motycz
Oferta opublikowana24.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 21-030 Motycz 325E, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Wsparcie działu sprzedaży, pomoc i współpraca z pracownikami pracującymi w terenie.Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, negocjowanie warunków handlowych oraz monitorowanie realizacji zamówień. Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dostawcami. Do zadań wybranej osoby należeć będzie ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 200 do 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria środowiska

Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia, znajomość programu AUTOCAD, bardzo dobra znajomość programu MS Office, Exel, umiejętność współpracy w zespole, skrupulatność i dobra organizacja pracy

Wymagania pożądne

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w zakresie wykonywania wyceny urządzeń wod-kan.

Pracodawca

Nazwa: BIOCENT Sp z o.o.

Adres: GĘSIA 3, 20-719 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakta telefoniczny, na maila CV