Instruktor terapii zajęciowej

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia
Poszukiwana -> instruktor/ka terapii zajęciowej
Miejsce pracy: Warsztat Terapii Zajęciowej PSONI koło w Gdańsku.

Opis stanowiska:
- praca z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną,
- przygotowywanie i prowadzenie zajęć w pracowni,
- praca bezpośrednia z uczestniczką/kiem oraz jego rodziną
- realizacją treningów terapeutycznych wspierających aktywizację zawodową, uspołecznienie i usamodzielnienie uczestników;
- współorganizowaniem uroczystości okolicznościowych oraz wyjść kulturalno-rekreacyjnych
- prowadzeniem dokumentacji;

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną,
- wysoki poziom zaangażowania, sumienność i odpowiedzialność w zakresie realizacji powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- umowę o pracę w jednej z największych i najbardziej nowatorskich organizacji pozarządowych w Polsce,
- praca od maja,
- na cały etat od poniedziałku do piątku
- opiekę medyczną Luxmed,
- opiekę sportową Multisport
- pracę w twórczym i dynamicznym zespole.

Informacje o firmie
Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV na adres: Aplikuj w temacie wpisując: instruktor.

Dziękujemy za przesłane dokumenty jednocześnie informując, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Państwa ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.