INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Łobżenica
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Liszkowo 60, 89-310 Łobżenica, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Planowanie, organizowanie, prowadzenie zajęc z uczestnikami; osobami niepełnosprawnymi, prowadzenie zajęć z zakresu rewalidacji, prowadzenie zajęć indywidualnych, grupowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 440 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.05.2024

Data zakończenia: 06.06.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunek pedagogika specjalna lub psychologia lub policealne w kierunku terapii zajęciowej, uprawnienia do wykonywania zawodu na stanowisku instruktora terapii zajęciowej, umiejętność organizacji zajęc dla osób niepełnosprawnych, wskazane doświadczenie zawodowe. Praca w godzinach 07.00 do 15.00 na zastępstwo od zaraz do 06-06-2024r.

Pracodawca

Nazwa: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łobżenica

Adres: Złotowska 11a, 89-310 Łobżenica, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny