INSPEKTOR - STARSZY INSPEKTOR DS. DORADZTWA ZAWODOWEGO

Kluczbork
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowicka 4, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Pracownik cywilny- urzędnik państwowy Zakres wykonywanych zadań na stanowisku pracy będzie obejmował w szczególności: - prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w zakresie realizacji projektu, - bieżąca obsługa administracyjna projektu, - promowanie możliwości udziału w projekcje; - rekrutacja do udziału w projekcie; - realizacja zajęć indywidualnych i grupowych; - opracowywanie indywidualnych planów działania;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: od 4 000 PLN Umowa na czas określony, na czas realizacji przez Służbę Więzienną projektu systemowego Kompleksowe działania szkoleniowo aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolności w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie; daje rękojmię zachowania tajemnicy, stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2023 r. poz. 756 z późn. zm.); posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy. Wymagania dodatkowe: dyplom ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia na kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań w charakterze doradcy zawodowego, preferowane kierunki studiów: pedagogika, psychologia, praca socjalna, inne; w przypadku wykształcenia wyższego na kierunku innym niż wspomniane powyżej, ukończone studia podyplomowe lub kursy uzupełniające z zakresu doradztwa zawodowego; przynajmniej dwuletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie poradnictwa zawodowego; znajomość problematyki rynku pracy oraz wiedzę z zakresu poradnictwa zawodowego; znajomość ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2023, poz. 735 z późn. zm.) oraz aktów normatywnych tej ustawy oraz wiedzę z zakresu przepisów prawa normujących zasady poradnictwa zawodowego; znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy; doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych (w szczególności przedsięwzięć finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz projektów współfinansowanych ze środków unijnych w strukturach instytucji budżetowych sfery finansów publicznych); znajomość uregulowań prawnych i wytycznych dotyczących realizacji FERS 2021-2027

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD KARNY w Kluczborku

Adres: Katowicka 4, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1) podanie o przyjęcie do pracy kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Łodzi, 2) curriculum vitae, 3) kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, świadectwa służby, zaświadczenia o odbytych stażach), 4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (od szkoły ponadgimnazjalnej), kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne, 5) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, 6) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Termin i miejsce składania dokumentów: Sposób złożenia dokumentów: - bezpośrednio w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Łodzi, ul. Smutna 21, w godzinach 8:00- 18:00; - przesłanie na adres inspektoratu (91-729 Łódź, ul. Smutna 21) w terminie do dnia 2 maja 2024 r. (liczy się data wpływu dokumentów do inspektoratu). Dokumenty powinny być składane w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Oferta pracy FERS". Rozpatrywane będą tylko kompletne zgłoszenia złożone w formie papierowej. Dokumenty złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. Pracodawca nie zwraca złożonych dokumentów O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie. Dodatkowych informacji w zakresie naboru udziela Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Łodzi mjr Marcin Pielas (tel. 042 675 00 38).