INSPEKTOR SEKCJI OCHRONY ŚRODOWISKA

Wrocław
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1) Prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z gospodarką odpadami w 2 WOG (prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO, koordynowanie odbioru odpadow przez firmy zewnetrzne, uzyskiwanie decyzji na wytwarzanie odpadów). 2) Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska w 2 WOG (praca w terenie). 3) Udział w przygotowaniu procedur w zakresie zamówień publicznych. 4) Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska dla pracowników Resortu Obrony Narodowej, 5) Przygotowanie sprawzdoań z zakresu ochrony środowiska. 6) Prowadzenie zestawień dot. opłat za korzystanie ze środowiska, urządzeń sozotechnicznych. 7) Nadzór nad gospodarką zieleni. Praca na umowę na czas określony poprzedzona okresem próbnym, następnie umowa na czas nieokreślony. Praca jednozmianowa w godzinach pon.-czw.: 7:00-15:30, pt.: 7:00-13:00. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy: 50-984 Wrocław, ul. Obornicka 100-102 lub Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 759 PLN

Opis wynagrodzenia: + 5% premii regulaminowej + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Inspektor ochrony środowiska

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ochrona środowiska

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe z zakresu ochrony środowiska, staż pracy: rok, obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość przepisów: ustawa o odpadach, prawo ochrony środowiska, prawo ochrony przyrody, prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustaw, analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, obsługa urządzeń biurowych, mile widziana znajomość obsługi programu SAP

Pracodawca

Nazwa: 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Adres: Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -