Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza 1, 56-100 Lubiąż, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - dodawanie/usuwanie użytkowników w systemach informatycznych Szpitala; - serwisowanie sprzętu komputerowego i drukarek; - instalacja, konfiguracja i aktualizacja, kontrola sprawności działania systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego; - przeprowadzenie testów i diagnostyka komponentów sprzętu komputerowego; - sprawdzanie, testowanie poprawności działania urządzeń drukujących; - czyszczenie, konserwacja urządzeń drukujących; - prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego; - rozbudowa, konserwacja sieci teleinformatycznej Szpitala (testowanie punktów logicznych, testowanie elementów sieciowych, rozbudowa istniejących punktów logicznych); - pomoc w składaniu wniosków zbiorczych i doraźnych mających na celu zakup części komputerowych, sprzętów komputerowych, akcesoriów komputerowych i oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych; - obsługa bieżąca serwisów internetowych Szpitala; - archiwizacja baz danych użytkowanych w Szpitalu; - usuwanie bieżących awarii systemów komputerowych; - obsługa monitoringu wizyjnego; - wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu i wszystkich systemów informatycznych Szpitala

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów, znajomość serwerowych systemów operacyjnych: MS Windows (Active Directory, DNS, RDP, Server olików i drukarek), znajomość instalacji i konfiguracji systemów MS Windows i Linux, doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy własnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych, umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - znajomość funkcjonowania sieci komputerowej; - znajomość systemów bazodanowych: MS SQL, Oracle; - systemów informatycznych: KAMSOFT; - certyfikaty poświadczające posiadane kwalifikacje; - dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu

Adres: Mickiewicza 1, 56-100 Lubiąż, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy