HYDRAULIK

Sokołów Podlaski
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Konserwacja instalacji wod-kan.c-o, parowych, wentylacji i ciepłej wody; Usuwanie awarii w zakresie instalacji hydraulicznych, parowych i wentylacji; Przeprowadzanie bieżących i okresowych kontroli maszyn, urządzeń technicznych i pomp; Obsługa nadzór i konserwacja kotła parowego i stacji zmiękczania wody, hydroforni i stacji uzdatniania wody; przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń i dokonywanie napraw w zakresie swoich obowiązków, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 630 PLN

Opis wynagrodzenia: 06.00-14.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 14.02.2025

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji. (Grupa 2)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: staż pracy 2-3 lata

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie