Hotel w Podgórzu zatrudni kelnera/kelnerkę

Kraków / Podgórze
Oferta opublikowana28.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Hotel Wilga w Krakowie poszukuje energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Kelnera/Barmana. Jeśli masz pasję do obsługi klienta, świetne umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej, ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Obsługa gości w restauracji i barze hotelowym
Przygotowywanie i serwowanie napojów oraz potraw
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
Współpraca z zespołem kelnerskim i barmanskim

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
Oferujemy umowę o prację

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV