HANDLOWIEC / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zator
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek 2, 32-640 Zator, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przedstawianie ofert szkoły językowej do klienta; przygotowywanie ofert, sprawdzanie ofert konkurencyjnych, sprzedaż pakietów języka angielskiego, aktualizacja istniejącej bazy danych klientów i tworzenie nowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa oraz prowizja od sprzedaży usług

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, preferowane doświadczenie zawodowe w pracy z klientem, prawo jazdy kat. B, komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Miejsce wykonywania pracy: Zator, ul. Rynek 2 + teren województwa małopolskiego i śląskiego. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy - pół etatu, z możliwością zatrudnienia na pełny etat, godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą.

Pracodawca

Nazwa: "EDU-CENTRE DOLINA KARPIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rynek 2, 32-640 Zator, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 608 246 691