Praca Handlowiec ds. obsługi rynku zbożowego i nawozów

Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Inny
Średnie wynagrodzenie: 3500 - 5300 zł / miesiąc

Handlowiec ds. obsługi rynku zbożowego i nawozów

Miejsce pracy: Kietrz

Firma działająca od wielu lat w obszarze handlu zbożem i nawozami sztucznymi poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Handlowiec ds. obsługi rynku zbożowego i nawozów sztucznych

Zadania:

- bieżąca obsługa klientów i transakcji skupu i sprzedaży zboża
- aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
- kontraktacja sprzedaży nawozów sztucznych
- dbanie o długotrwałe relacje biznesowe z kontrahentami

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
- praktyczna znajomość technik sprzedaży
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego przynajmniej na poziomie B1
- znajomość rynku zbożowego i nawozów sztucznych będzie dodatkowym atutem

Oferta:

- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl