Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wiśnicka 33, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta - sprzedaż pokryć dachowych i akcesoriów z nimi związanych. Wykonywanie pomiarów połaci dachowej w terenie, budowanie długofalowych relacji z wykonawcami i firmami dekarskimi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN

Opis wynagrodzenia: miesięczny (4250) + prowizja od sprzedaży

System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat), pomaturalne/policealne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu, obsługa komputera i urządzeń biurowych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne, techniczne lub budowlane. Wymagane prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu, obsługa komputera i urządzeń biurowych. Wymagane min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży. Zatrudnienie na czas określony. Praca na 1 zmianę w godzinach: 8-16. Miejsce pracy: Bochnia.

Pracodawca

Nazwa: LIMBLACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: RZECZNA 11C, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV