Grafik komputerowy

Łęgowo
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia
TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku Grafik komputerowy

Opis stanowiska:
  • projektowanie i skład materiałów graficznych i reklamowych;
  • przygotowanie materiałów do druku i do publikacji internetowych
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy – Łęgowo k/Pruszcza Gdańskiego
  • współpraca z drukarniami;
Nasze oczekiwania:
  • biegła znajomość programów graficznych Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku;
  • umiejętność przygotowywania grafik na potrzeby publikacji internetowych i social media;
  • zdolność pracy twórczej pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • kreatywność, wyczucie estetyki;
  • skrupulatność, rzetelność;
  • przedstawienie w odpowiedzi na ogłoszenie własnego portfolio - przykładów dotychczasowych prac lub linku do portfolio (warunek konieczny) – w innym przypadku zgłoszenie nie będzie rozpatrywane.
Mile widziane:
  • doświadczenie we współpracy z drukarniami;
  • doświadczenie w projektowaniu etykiet produktów;
  • znajomość obsługi i wykorzystywania oświetlenia studyjnego, obsługa lustrzanki
W zamian oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • udział w ciekawych projektach, tym samym rozwój zawodowy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • szkolenia dostosowane do potrzeb pracownika;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie do obiadów;