GRAFIK 3D

Kraków
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: -utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania; -odwzorowanie grafik 2D na 3D; -utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach. Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata Wartość całego dzieła będzie wynosiła: 155 520, wypłacana w 36 transzach po 4320 zł Ilość godzin pracy miesięcznie będzie wynosiła: 72

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 72

Wynagrodzenie brutto: od 4 320 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Data zakończenia: 07.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1, miesiące: 3

Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku "Grafik 3D" lub pokrewnym 1 rok 3 miesięcy, Certyfikat ukończenia kursu "Grafika 3D" na poziomie ""middle"

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie p. 103a