Grafik

Gdańsk
Oferta opublikowana15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżagrafika / kreacja / fotografia
Zakres obowiązków:
- Projektowanie i aktualizacja drukowanych i digitalowych materiałów marketingowych.
- Tworzenie grafik na strony internetowe oraz media społecznościowe.
- Współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia spójnych i efektywnych kampanii reklamowych.
- Dbanie o spójność wizualną spółek z naszej grupy.
- Przygotowywanie grafik na potrzeby wydarzeń branżowych (targi, konferencje).

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
- Biegła znajomość narzędzi takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign.
- Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywania się do zmieniających się wymagań.
- Kreatywność i własna inicjatywa w kreowaniu pomysłów.
- Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
- Znajomość branży budowlanej i IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Możliwość pracy na ½, ¾ etatu.
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
- Możliwość pracy w biurze lub zdalnie.
- Elastyczne godziny pracy.
- Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi graficznych.
- Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach branżowych.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Sposób aplikowania:
Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio na adres: Aplikuj . W tytule wiadomości proszę wpisać „Grafik – Industria”
Informacje o firmie
Industria to grupa spółek zajmujących się od niemal 20 lat wielobranżowymi projektami budowlanymi. Aktualnie dynamicznie rozwijamy również spółkę IT oraz jej produkty. Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego grafika, który dołączy do naszego zespołu marketingowego i wesprze nas w tworzeniu profesjonalnych materiałów marketingowych dla naszej grupy.