GÓRNIK DO PRACY POD ZIEMIĄ

Puchaczów
Oferta opublikowana16.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prace związane z utrzymaniem, budową, przebudową i likwidacją wyrobiska, w którym, zabudowane są czynne drogi transportowe, montaż i demontaż obudowy chodnikowej. Urabianie górotworu. Przebudowa rasy kolejki podwieszanej oraz torów kolei podziemnej. Ręczne prace transportowe, ręczny załadunek urobku.Obsługa przenośników taśmowych/ zgrzebiowych, spągoładowarek, kolejek podwieszanych i innych - zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i wymaganiami, upoważnieniami KRZG.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: ruch ciągły

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Uprawnienia: Kurs konwojenta, manewrowego,operator kotwiarek,operator ładowarek samojezdnych, itp.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Puchaczów 1, 21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP