GÓRNIK

Puchaczów
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Prace związane z utrzymaniem, budową, przebudową i likwidacją wyrobiska, w którym zbudowane są czynne drogi transportowe, montaż i demontaż obudowy chodnikowej. Urabianie górotworu. Przebudowa trasy kolejki podwieszanej oraz torów kolei podziemnej. Ręczne prace transportowe, ręczny załadunek urobku. Obsługa przenośników taśmowych, zgrzebłowych, spągoładowarek, kolejek podwieszanych i innych- zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami i wymaganymi upoważnieniami KRZG.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

Opis wynagrodzenia: Bony żywnościowe, ZFŚŚ, nagroda roczna, program płatnych poleceń, karta paliwowa, PPE

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Kurs konwojenta manewrowego, operator kotwiarek, operator ładowarek samojezdnych, operator przenośników (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyspozycyjność

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Puchaczów 1, 21-013 Puchaczów, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP